Výroční schůze bude 29. ledna ve Smržově

První letošní členská schůze, a rovnou výroční, se uskuteční v sobotu 29. ledna 2022 od 15 hodin v restauraci U koupaliště ve Smržově (č.p. 82) u Hradce Králové. Po dvou schůzích a setkání chovatelů Severovýchodních Čech v hospůdce U vlčice ve Vlčí Habřině se tak opět vracíme na naši „základnu“, kterou budeme využívat pro akce určené pouze našim členům.

Co nás čeká? Výroční zpráva za rok 2021, zpráva o hospodaření za rok 2021 a zpráva kontrolní komise. Opět, jako na každé naší členské schůzi, budeme hlasovat o přijetí nových členů a také o úpravě pravidel pro hlasování. Zvolíme si také vlastního delegáta do Ústřední odborné komise chovatelů okrasného a exotického ptactva (ÚOK CHOEP). Dozvíme se o možnostech nákupu krmení pro členy naší ZO a také o změnách ve výboru a kontrolní komisi Exotářů.

Ohlédneme se také za úspěchy našich členů na výstavách a naplánujeme další členské schůze, přednášky a akce na letošní rok. Diskutovat budeme o pokračování kampaně proti prodeji neodstavených mláďat papoušků a vrátíme se k oblíbeným vizitkám – představování členů Exotářů (tentokrát Karel Hanuš s Arnoštem Solařem a Machovi z Přelouče). Na závěr pak probereme další návrhy, plány vzniku klecového fondu, placení členských příspěvků, informace o návštěvnosti webu a naší skupiny a stránky na Facebooku.

Na místě také bude možné uhradit členský příspěvek pro rok 2022.

Jak se dostat na místo konání výroční schůze ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy: