Za amazoňany do Jižní Ameriky: další přednáška již 4. prosince!

Za tři týdny se uskuteční další, v pořadí již 11. setkání chovatelů Severovýchodních Čech. V sobotu 4. prosince přijede do hospůdky U vlčice ve Vlčí Habřině přednášek Zdeněk Jeřábek, chovatel amazoňanů z Českého Dubu.

Zdeněk Jeřábek amazoňany nejen chová, ale jezdí za nimi do jejich domoviny v Jižní Americe. Přednášku tedy věnuje svým cestám za kostarickým poddruhem amazoňana pomoučeného, do Kolumbie a Peru. Pro představu, jak vypadá jeho chov, se můžete podívat na reportáž z červnového výjezdu Exotářů za chovateli v Podještědí. Přednáška Zdeňka Jeřábka bude jediným bodem 11. setkání chovatelů Severovýchodních Čech, které začíná v 16:00 hod. a od 14:00 hod. mu bude předcházet členská schůze ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy.

Pro účastníky setkání je zajištěna večeře a další občerstvení, parkování je před hospůdkou U vlčice zdarma. Vstupné na přednášku je 200 Kč, pro členy ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy 100 Kč. Zájemci o účast se mohou hlásit předsedovi ZO Jiřímu Vojtěchovi nebo jednateli Jiřímu Stejskalovi do 26. listopadu na kontaktech níže: