Přednáška Čestmíra Drozdka se přesouvá do Vlčí Habřiny

Obrovský zájem o účast na 9. setkání chovatelů Severovýchodních Čech s přednáškou Čestmíra Drozdka nás donutil změnit místo konání této akce. Přednáška se z kapacitních důvodů přesouvá z Kunětické hory do Vlčí Habřiny.

Původní sál v restauraci Pod Kunětickou horou nabízel maximální kapacitu 60 míst, na 9. setkání chovatelů Severovýchodních Čech se ale již nahlásilo přes 100 účastníků. Akci proto přesouváme do většího sálu restaurace U vlčice ve Vlčí Habřině (č.p. 28, viz mapka níže). Místo je dobře dostupné z Prahy i Hradce Králové po dálnici D11 (od Prahy exit 68 směr Lázně Bohdaneč a Pardubic, v Rohovládové Bělé odbočit vpravo na Přelouč; od Hradce Králové exit 76 Dobřenice směr Pravy, Kasalice a Rohovládová Bělá, potom na Přelouč), od Pardubic po výpadovce směr Lázně Bohdaneč a Chlumec nad Cidlinou a od Přelouče směr Břehy a Rohovládová Bělá.

Termín akce, sobota 9. října 2021, ani začátek v 16:00 hod. se nemění. Nadále platí i program: od 16. do 18. hod. první část přednášky, poté do 19. hod. večeře a následovat bude druhá část přednášky a diskuse. Před 9. setkáním chovatelů Severovýchodních Čech proběhne na stejném místě od 14. hod. členská schůze ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy. Vstupné na přednášku je 100 Kč pro členy ZO a 200 Kč pro nečleny.

Nové místo konání členské schůze a přednášky Čestmíra Drozdka: