Exotáři mají stánek na výstavě EXOTIKA 2021

Od středy 27. do neděle 31. října probíhá na Výstavišti Lysá nad Labem největší letošní tuzemská výstava exotických zvířat a rostlin EXOTIKA 2021. ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy se na této akci poprvé prezentují vlastním stánkem s fotografiemi a videi z naší činnosti.

A nejen to, mnozí naši členové na EXOTICE aktivně vystavují a podílí se na organizaci akce, a to jak na propagační části, tak té výstavní bodované, protože letos v Lysé nad Labem probíhá i II. otevřené mistrovství České republiky v bodovacích soutěžích exotického ptactva všech kategorií. Stánek naší organizace se nachází v hale C, kde jsou soustředěny největší druhy papoušků a nachází se tam také stánky prodejců krmiva a chovatelských potřeb i vydavatelů časopisů a chovatelských knih.

Výstava je otevřena denně od 9 do 17 hodin. Pokud se chystáte na EXOTIKU, nezapomeňte se zastavit na našem stánku! Každý den se zde jako služba střídají členové ZO ČSCH EXOTÁŘI Východní Čechy. Konkrétně takto:

Středa 27. října – Jiří Stejskal
Čtvrtek 28. října – Machovi (Přelouč)
Pátek 29. října – Aleš Flekač, Jan Holan
Sobota 30. října – Jiří Vojtěch, František Rérych
Neděle 31. října – Jiří Vojtěch, František Rulík, Jiří Stejskal a další (bourání)

Zástupce Exotářů najdete i v hale B s okrasným vodním ptactvem, kde se již tradičně prezentuje Klubu chovatelů bažantů, okrasných vodních ptáků a holoubků včetně našeho člena Jaroslava Němce. A u bodovaných ptáků zase narazíte na stánek Tomáše Strachoty a jeho projektu Birdifly.

Více informací o výstavě EXOTIKA 2021 naleznete zde.