Čestmír Drozdek přijede přednášet pod Kunětickou horu

Dlouho očekávaná přednáška Čestmíra Drozdka je tu! Loni jsme museli tuto akci několikrát zrušit kvůli vládní opatřením proti šíření koronaviru, tentokrát se ale opravdu dočkáme.

Kdy? V sobotu 9. října 2021 v Restauraci Pod Kunětickou horou u Pardubic (Ráby 34, viz mapka níže). Od 14:00 hod. proběhne členská schůze ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy, na kterou naváže od 16:00 hod. v pořadí již deváté setkání chovatelů Severovýchodních Čech. Jeho jediným bodem bude několikahodinová přednáška Čestmíra Drozdka, kterou zaměří na shrnutí svých celoživotních chovatelských zkušeností, zdarů i peripetií při překonávání těžkých chvilek v chovu nově získaných druhů.

Přednáška bude rozdělena na dvě části. První skončí v 18:00 hod. a po ní bude následovat večeře. Druhá část přednášky bude pokračovat od 19:00 hod. a naváže na ni diskuse s možností položit hostovi otázky. Předpokládaný konec akce bude po 21:00 hod. Občerstvení včetně večeře bude zajištěno, na místě lze i zdarma parkovat. Vstupné na přednášku je 100 Kč pro členy ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy a 200 Kč pro ostatní. Zájemci se musí přihlásit nejpozději do 30. září buď předsedovi ZO Jiřímu Vojtěchovi nebo jednateli Jiřímu Stejskalovi na kontaktech níže:

Jiří Vojtěch
předseda
e-mail: c.alba@seznam.cz
tel.: 603 881 884

Jiří Stejskal
jednatel
e-mail: arac@seznam.cz
tel.: 605 855 555

Jak se dostanete na místo konání přednášky:

Pozvánka na přednášku Čestm… by Jan Potůček