ZRUŠENO: Čestmír Drozdek bude hlavním hostem 9. setkání chovatelů

!!! Vzhledem k událostem týkajících se koronaviru se přednáška Čestmíra Drozdka odkládá na neurčito. O náhradním termínu budeme včas informovat !!!

Nebývalou podívanou slibuje 9. setkání chovatelů Severovýchodních Čech, které pořádáme v sobotu 14. března v restauraci U koupaliště ve Smržově u Hradce Králové (Smržov 82 – viz mapky níže). Hlavním hostem a přednášejícím totiž bude Čestmír Drozdek, známý chovatel různého druhu exotického ptactva od papoušků přes drobné a hmyzožravé ptáky po zoborožce. Ve své přednášce nás seznámí se svými chovatelskými začátky, zkušenostmi s chovem jednotlivých druhů ptáků, vzácnými odchovy (mj. trichů orlích nebo dvojzoborožců hnědavých) a vše doplní bohatou fotodokumentací.

9. setkání chovatelů Severovýchodních Čech začíná v 16:30 hod. a bude mu předcházet členská schůze ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy, která začíná již ve 14:00 hod. Vstupné na setkání činí 100 Kč, pro členy ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy 50 Kč. Občerstvení je místě zajištěno, parkování je možné zdarma v okolí objektu. Zájemci se mohou hlásit předsesovi ZO Jiřímu Vojtěchovi na e-mail C.alba@seznam.cz nebo telefon 603 881 884.

Jak se dostat na místo setkání: