Máte už klubové tričko?

Exotáři nezahálí ani během lockdownu. Na sklonku loňského roku jsme si odhlasovali podobu a barvu klubových triček a mezitím jsme nechali vyrobit první várku, která už těší svoje majitele.

Chtěli jsme trička, která budou jiná než v ostatních organizacích, a to ze zcela jasného důvodu. Protože naše organizace je jiná než ostatní. Je živá, svěží, akční a tím se odlišujeme. A to nás ještě čeká mnoho a mnoho úkolů… Klubová trička mají být takovou naší poznávací značkou na hromadných akcích. Chovatelé mají základní barvu trička tyrkysovou a chovatelky purpurovou. Na každém tričku je potisk loga ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy a na rukávu malá česká vlaječka.

Trička lze objednávat ve velikostech S až 3XL pro muže a XS až 2XL pro ženy, jednotná cena za jedno tričko je 500 Kč. Objednávat můžete u předsedy spolku Jirky Vojtěcha, trička se vyrábí vždy ve větším počtu najednou, takže se čeká, až se nahromadí více objednávek a poté se zadává výroba. Trička jsou určena pouze pro členy ZO ČSCH Exotáři Východní Čechy.

Pevně věříme, že naše klubová trička již brzy „vyvětráme“ na nějakém společném výjezdu za chovateli, anebo klubové schůzi. O pořádání těchto akcí vás budeme včas informovat.